Kaimo turizmo sodybos

Sodyba
KAIMO TURIZMO SODYBA "LIEPIJA" 2015 balandžio 30 d.
„Liepija“ – kaimo turizmo sodyba, įsikūrusi Platelių miestelyje, vos už 10 min. kelio pėsčiomis iki Platelio ežero, didžiausio ir giliausio ežero Žemaitijoje, apsupto nuostabaus gamtos prieglobsčio. Jaukiai įrengta sodyba žavi savo darnia paprastumo ir modernumo sinteze, kuri suteikia Jūsų šeimyniniam poilsiui dar daugiau patogumo ir garantuoja, kad praleistas laikas „Liepija“ sodyboje bus malonus ir turiningas. ... »
KAIMO TURIZMO SODYBA "JUODUPĖ" 2015 balandžio 30 d.
Sodyba yra apie 200 metrų nuo Platelių ežero. Ji skirta ramiam šeimyniniam poilsiui. ... »
Sodyba "Po ąžuolais"
Čia galėsite išbandyti norvegišką pirtį (kubile) ir lietuvišką garinę pirtį. Norintys atšvęsti šeimos šventes ar dalykinius susitikimus, čia rasite dvi sales (25-80 vietų). ... »
Sodyba "Prie Žiedelio"
Siūlome aktyvų ir ramų poilsį šalia miško, kuriame gausu uogų, grybų, riešutų. Čia jūs galėsite švęsti savo ir draugų jubiliejus ir gimtadienius, rengti seminarus ir konferencijas, pobūvius ir vestuves. ... »
A. Birškaus sodyba. Nuotr. iš asm. archyvo
ADŽIO BIRŠKAUS SODYBA 2015 balandžio 1 d.
Sodyba prie Beržoro ežero. Ramus poilsis kelioms šeimoms. Yra salė 20-čiai žmonių. Laisvalaikiui praleisti yra krepšinio aikštelė, vaikams - smėlio dėžė, sūpynės. ... »
Sodyba "Šiaurinė paežerė"
SODYBA "ŠIAURINĖ PAEŽERĖ" 2015 balandžio 1 d.
Sodyba įsikūrusi už 30 metrų nuo Platelių ežero. Siūlome poilsį ramioje, naujai įrengtoje sodyboje. Yra du keturviečiai nameliai, rastinė pirtis. Kiekviename namelyje yra virtuvėlė, šaldytuvas, vanduo. ... »
Sodyba "Pas tėvukus"
Etnografinio stiliaus erdvūs svetingi namai Beržoro ežero pakrantėje. Tai ideali vieta Jūsų poilsiui ar dalykiniams susitikimams. ... »
M.Mikašauskienės sodyba
Jūsų laukia keturviečiai dviejų kambarių su atskirais įėjimais poilsio nameliai su visais patogumais, 30 vietų salė su židiniu, virtuvė, dvi pirtys, biliardas, žaidimų aikštelės, žuvingi tvenkiniai. Netoli - Platelių jachtų klubas, nardymo klubas, vandens dviračių, valčių, burinių laivelių nuoma. ... »
R.J.Dailidonio sodyba
RIMANTO JUOZO DAILIDONIO SODYBA 2015 balandžio 1 d.
Šiuolaikinė sodyba su etnografiniais elementais prie Beržoro ežero. Sodyboje yra vienas mūrinis ir du mediniai namai. Skirta 3-4 šeimų ramiam poilsiui. ... »
Aldonos Kondratavičienės sodyba
Sodyba miestelio centre, šalia Žemaitijos nacionalinio parko lankytojų centro. Poilsiautojai apgyvendinami antrame aukšte, yra atskiras įėjimas. ... »
« atgal |1|2|3| pirmyn »